גב' לימור בן חיים

גב' לימור בן חיים

מכון גסטרואנטרולוגיה תל אביב

Book Appointment

גב' לימור בן חיים

תזונאית קלינית

לימור היא דיאטנית קלינית במכון, העובדת משנת 1994 כדיאטנית קלינית במרכז הרפואי סוראסקי תל-אביב ביחידה לתזונה ודיאטה ובמכון האנדוקריני של בית החולים.

עיקר תחומי עיסוקה והתמחותה כוללים:

  • התמחות בטיפול בהשמנה

מתחילת ביצוע ניתוחים להרזייה במרכז רפואי תל אביב בשנת 1998 ביחד עם עבודתה במכון האנדוקריני, עוסקת לימור בתחום המורכב של טיפולים שונים בחולים הסובלים מהשמנה חולנית כמו ניתוחים, טיפולים אנדוסקופיים להרזיה באמצעות בלון בקיבה ואנדוברייר.

במסגרת המרפאה היא מטפלת הן בטיפול פרטני והן  כמנחת  קבוצות תמיכה למנותחים לאחר ניתוחי הרזייה, ועוסקת בטיפול תזונתי הן פרטני או קבוצתי בטיפול בהשמנה על כל היבטיו; תזונתי, תרופתי ניתוחי.

בעבודתה במכון גסטרואנטרולוגיה תל אביב, נותנת יעוץ וליווי תזונתי ביחדה לטיפול בהשמנה ובסוכרת.
לימור מלווה את המטופלים שעוברים את הטיפולים האנדוסקופיים הכוללים בלון תוך קיבתי ואת האנדוברייר.

 

  • התמחות בטיפול בסוכרת

ללימור ניסיון רב שנים בטיפול התזונתי בסוכרת, הן בקהילה והן במכון האנדוקריני. שם מטפלת במצבי סוכרת שונים החל מטרום סוכרת, סוכרת מטופלת באינסולין ומשאבות.

כמו כן, מתמחה בתחום חדשני בטיפול בסוכרת באמצעות הכנסת שרוול אנדוסקופי למעי. לימור עברה הכשרה מיוחדת בארץ ובגרמניה מטעם חזרת GI DYNAMICS , יצרנית הפטנט בתחום הטיפול בהתקן חדשני זה, והיא אחת משתי הדיאטניות היחידות בארץ המטפלות בתחום.

 

  • התמחות במחלות דרכי עיכול

ללימור שנות נסיון רבות בתחום האונקולוגיה. עבודתה הממושכת במחלקות אונקולוגית, ,אישפוז יום אונקולוגי והמחלקה הכירורגית המתמחה בניתוחים לאורך מערכת העיכול והשתלות, הפכו אותה לבעלת ידע רב בתחום הטיפול התזונתי במחלות מערכת העיכול במצבים כרוניים, תפקודיים ואונקולוגיים.

במקביל, משמשת לימור בהתנדבות כדיאטנית האגודה למלחמה בסרטן.

 

  • בריאות האישה

משנת 1994  ואילך עובדת לימור גם בשירותי בריאות כללית מחוז תל אביב יפו כדיאטנית קלינית במרפאות קהילה כלליות ובמיוחד פעילה במרפאה לבריאות האישה המלווה נשים במצבים יחודיים במעגל החיים הנשי; נשים הרות, טיפולי פוריות,  מטופלות עם סרטן שד/ שחלות , אוסטיאופורוזיס ועוד.

 

ה"אני מאמין" של לימור: תזונה ככלי לשליטה בחיים

בריאות ואיכות חיים הם ערך עליון שמאפשר לאדם, משפחה וקהילה להשיג, ליישם ולהשקיע בערכים אחרים חברתיים, כלכליים, מוסריים ועוד. יחד עם זאת החיים בעולם המודרני חושפים אותנו לסיכונים שאינם בשליטתנו על בריאותנו הפיזית והנפשית.

אני מאמינה שהמקצוע שלי  מאפשר לי לתת לאנשים כלים אישיים (המבוססים על ידע מחקר וניסוי ) שהינם מעשיים, ניתנים להשגה ולהגשמה ומאפשרים להם שליטה או החזרת שליטה על חייהם תפקודם  ובריאותם אל מול כל שאר התחומים  שאותם אינם יכולים לשנות.

כדי שהכלים יהיו  כאילו, הם מתבססים על מספר ערכים: מתינות, אין מותר ואסור,  יש כדאי או מתאים, התאמה אישית (מצב בריאותי, גנטי, טעם אישי, יכולת כספית), הבנה וקבלה (בחירה), הנאה וסיפוק.

 

 

 

×

Make an appointment and we’ll contact you.

נגישות מופעלת